Питання

Часті питання

Питання, які пацієнти задають найчастіше. Не отримали потрібної відповіді — зв'яжіться з нами.
photo_2024-10-08_16-08-25
Вроджені та набуті деформації та захворювання опорно-рухового апарату, травми та переломи.
Лікар вертебролог спеціалізується на лікуванні хвороб хребта та пов'язаних з ним проблем. Наприклад, лікування болю або оніміння в кінцівках, головного болю, запаморочення та інших скарг.
Лікар оглядає пацієнта, вивчає попередні обстеження та висновки, за необхідності призначає додаткові обстеження, щоб визначити відповідне лікування.
Так, це можливо. Зв'яжіться з нами щоб отримати інформацію, які попередні обстеження потрібно нам надіслати, щоб ми змогли провести онлайн-консультацію для Вас. Проте ми рекомендуємо приїхати на консультацію в клініку, адже це важливий етап для знайомства з хірургом та кращої побудови довіри між лікарем та пацієнтом.
Все просто: беріть з собою все. Всі обстеження, рентген знімки, попередні висновки, результати УЗД, КТ або МРТ, навіть, якщо їм багато років — все знадобиться. Якщо цього немає, не переживайте - все необхідне можна зробити у нас.
Якщо Ви відчуваєте дискомфорт або біль, краще проконсультуватися з лікарем. При наявній деформації краще звернутися до лікаря терміново, адже це свідчить про хронічний процес.
На стаціонарному відділенні після операції Ви знаходитесь від 1 до 5 діб, у відповідності лікарських рекомендацій. Через 2-3 години після операції розпочинається етап первинної післяопераційної реабілітації: реабілітолог, враховуючи всі особливості Вашого організму та обсяг оперативного втручання, розпочинає навчати Вас правилам поведінки після операції та проводить різноманітні відновлювальні процедури: лімфодренажний масаж, магнітотерапію, електроміостимуляцію, пресотерапію, ультразвукову терапію, кріотерапію тощо), заняття на тренажерах.
За день до виписки зі стаціонару Ви отримаєте на руки всю відповідну документацію:всі аналізи, медична виписка з інформацією про об'єм операції, діагноз, післяопераційні рекомендації, та рекомендовані планові контрольні візити до лікаря.
Вам необхідно з’являтись на планові контрольні візити, які призначені у виписці (відповідно до обсягу оперативного втручання), а потім з періодичністю 1 раз на рік. На контрольному огляді можуть проводити рентгенологічний контроль, УЗД-обстеження м’яких тканин оперованої зони та лабораторні обстеження на предмет вияву запального процесу в організмі. При недотриманні рекомендованих контрольних візитів, ми не можемо дати 100% гарантію на результат лікування.

Маєте питання?

Запишіться на прийом до наших спеціалістів!