Відгуки

Відгуки

5 Коментарi

  Аватар
  23.05.2023

  Антон

  Велике Дякую Науменко Артему Миколайовичу, за своєчасну, професійну діагностику та лікування багатьох моїх травм. Тепер я можу були впевненим у довголітті моєї карʼєри у професійному спорті!

  Аватар
  22.05.2023

  Олег

  Велике дякую клиніці та особливо лікарю Артему Миколайовичу, які протягом декількох днів, вилікували мені коліно, яке турбувало мене декілька років. Все дуже чудово!

  Аватар
  29.04.2023

  Олексій

  Я хотів би поділитися своїм досвідом лікування ключиці та реабілітації після цього ускладнення, яке було успішно проведено доктором Науменком Артемом. Цей лікар є професіоналом своєї справи та відчутно присвячує свою роботу допомозі пацієнтам.

  Відразу після отримання травми ключиці, я звернувся до доктора Науменка для отримання кваліфікованої допомоги. Він виявився дуже уважним та турботливим лікарем, який вислухав мої скарги та провів докладний огляд. Він пояснив мені всі можливі варіанти лікування та дав розгорнуту консультацію щодо мого стану.

  Після призначення необхідного лікування доктор Науменко докладно пояснив мені процес та очікувані результати. Я був вражений його знаннями та вмінням передати цю інформацію зрозумілою мовою. Він знав, як підтримати мене, заспокоїти та відповідав на всі мої запитання.

  Після проведення необхідного лікування у мене була реабілітаційна програма, розроблена доктором Науменком. Його підхід до реабілітації був індивідуальним та дуже ефективним. Він працював зі мною особисто, надавав настанови щодо вправ та масажу, щоб повернути гнучкість та силу ключиці.

  Протягом усього процесу лікування та реабілітації, доктор Науменко проявляв особистий інтерес до мого стану та результатів.

  Аватар
  15.04.2023

  Володимир

  Звернувся до Науменко Артема Миколайовича з постійними болями у спині. Зробив діагностику, призначив лікування. Все пройшло чудово і швидко. Результатом задоволений!

  Аватар
  20.03.2023

  Евгения

  Делала операцию у Науменко Артема Николаевича после старой травмы, которая привела к разрыву мениска. Артроскопия длилась недолго и спустя несколько часов я уже могла ходить без помощи. Даже обезболивающее не потребовалось. Визуально – два небольших и аккуратных шва, которые спустя год уже едва заметны. Кроме того, процедуры реабилитации начались через несколько часов после операции (и здесь отдельное спасибо реабилитологу Богдану – лучший специалист этого направления в клинике на мой взгляд)
  Через три месяца я уже вернулась к активным занятиям кроссфитом, а значит, что бег, различные прыжки и приседания не вызывают проблем. Конечно, я считаю, что многое зависит не только от хирурга, но и от пациента – его отношение к периоду реабилитации, внимательность в процессе занятий и растяжка после тренировок. Но то, что можно вернуться к спорту после удаления части мениска – это проверено 100%.
  Благодарю Артема Николаевича Науменко за вторую жизнь моего колена и внимательность во время всего процесса лечения🙏

Залишити вiдгук

This post's average rating is: 5

Вiдгуки

Вiдгуки

Відгуки пацієнтів з Інтернету та соцмереж.